prenumeruok naujienas!


 •  

 • atrask mus!

  Prisijunkite prie mūsų Facebook'e! Aplankykite mūsų Youtube video kanalą! Sekite trumpąsias naujienas Twitter svetainėje! Prenumeruokite RSS srautą!

  Gatvės muzikos diena jau čia pat!

  2013 05 06

  Ar jau žinai ką veiksi  gegužės  18 dieną? Kūrybinės raiškos centras šiemet vėl visus kviečia išeiti į Kuršėnų miesto gatves pasiklausyti gatvėje skambančių įvairiausių ritmų ir garsų!!!

  Šeštadienio popietę vyksiančioje gatvės muzikos dienoje siūlome ne tik paklausyti stulbinančių mėgėjiškų grupių ritmų, bet ir sudalyvauti ekologišką mąstymą skatinančiuose užsiėmimuose -taip tarptautinio projekto „eFriendly“ dalyviai nori ir jums pasiūlyt įsitraukti į jų veiklą. Ką mes darysime? Bandysime suteikti antrą šansą įvairiems daiktams, paversdami juos netikėčiausiais muzikos instrumentais. Čia galėsi ir jais sugroti, ir net tapti orkestro dalimi. Visus reikiamus daiktus rasite vietoje, bet jei jau turite savo idėją atsineškite jums pagelbėjančių daiktų, pavyzdžiui, indelių ar vazonėlių. Linkime jums gerai praleisti laiką Gatvės muzikos dienoje ir laukiame jūsų Kuršėnų gatvėse!

  486795_10200517164945014_1621974603_n

  Žymos:

  • Projektai

   Kuršėnų jaunimo apdovanojimai Misija: Jaunimo politikos kokybė www.kursenai.lt Krepšinio komanda „Kuršėnai“
  • Reklama