„Europrotai“ grįžta!

Vasario 26 d. Kuršėnuose prasideda protų kovų turnyro „Europrotai“ pavasario sezonas. Prieš du metus prasidėjęs didelio populiarumo sulaukęs žinias ir nuovoką tikrinantis žaidimas grįžta ir kviečia registruotis kuršėniškių komandas.

„Europrotų“ žaidimai vyksta pagal tradicines protų kovų taisykles; vienintelis skirtumas – visi klausimai vienaip ar kitaip yra susiję su Europa: ES politika, institucijomis, piliečių teisėmis, kultūra, kalbomis ir pan. Kiekviename žaidime rengiami 5 teminiai turai po 10 klausimų, o pergalė skiriama komandai, kuri per žaidimą sugeba teisingai atsakyti į daugiausia klausimų.

Trečiasis „Europrotų“ sezonas, kurį sudaro 4 turnyrai, vyks ne tik 40-yje miestų ir miestelių visoje Lietuvoje, bet ir Edinburge bei Kembridže, kur savo jėgas žaidime išmėgins lietuvių bendruomenės.

3 žingsniai tapti „Europrotu“:

  • suburk 4-6 žmonių komandą ir užsiregistruok,
  • dalyvauk „Europrotų“ turnyre ir įrodyk, kad tavo žinios apie Europą ir europiečius yra puikios,
  • džiaukis „Europroto“ titulu ir prizais!

Jei Tavo komandoje bus bent vienas dalyvis, kuris turės teisę pirmą kartą balsuoti EP rinkimuose gegužės 25d., gausite papildomą tašką.

Kada? Vasario 26,  Kovo 5, 12, 19 dienomis. Pradžia – 18 val.

Kur? Picerija Taco Pica, Vilniaus g. 49.

Komandos registracija: http://tinyurl.com/o4o43sl

Žaidimo taisykles galite atsisiųsti iš čia.

„Europrotų“ turnyrus inicijuoja Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje, o Kuršėnuose organizuoja Kūrybinės raiškos centras ir Kuršėnų Vytauto Vitkausko biblioteka.

Kontaktai: Karolis Rėvutas, el. paštas (karolisrevutas@gmail.com).

Į viršų