Europos Savanorių Tarnyba KRC erdvėje

Tarnybos metu savanoris išvyksta į kitą šalį, joje gyvena ir dirba pelno nesiekiantį ir vietos bendruomenei naudingą neapmokamą darbą. Kūrybinės raiškos centras padeda jauniems žmonėms tobulėti ir išvykti atlikti tarnybos į kitas šalis. šiuo metu trys asmenys KRC padedami išvyko atlikti savanorišką tarnybą į Graikiją, Turkiją ir Vokietiją.

Laura Deveikytė rugsėjo 1d. išvyko dešimčiai mėnesių į Turkiją. Per visą šį laiką ji rengs kūrybinius, sportinius užsiėmimus vaikams darželyje ir jų tėvams, dirbs su universiteto studentais.

Aivaras Baranauskas rugsėjo 15d. išvyko į Vokietiją, kurioje praleis 5 mėnesius, padėdamas darbuotojams jaunimo klube, taisys dviračius, padės vaikams ir jaunimui naudotis kompiuteriais bei organizuos kultūrinius renginius.

Lina Verseckaitė rugsėjo 22d. išvyko į Graikiją, nusiteikusi tenai praleisti 11 mėnesių ir pasiryžusi padėti mokytojams vesti dailės pamokas mažiems vaikams, prižiūrėti jaunimo organizacijos internetinę svetainę, bendrauti su priimančios organizacijos partneriais, taip pat organizuoti įvairias jaunimo veiklas.

Lina beveik kiekvieną savo dieną Graikijoje įamžina internetiniame dienoraštyje (kitaip blog’e), taip norėdama kitiems suteikti galimybę pajusti graikišką kultūrą ir gyvenimo ypatumus ten, Balkanuose.

Blog’ą rasite čia: http://lina.krc.lt.

Informaciją apie tai, kas yra Europos Savanorių Tarnyba rasite čia:
http://www.krc.lt/veikla/europos-savanoriu-tarnyba/
http://www.jtba.lt/europos_savanoriu_tarnyba

Scroll to top