Dalyvaukite jaunimo mainuose ir spręskite kaip atrodys ateities švietimas!

Kūrybinės raiškos centras liepos 18-28 dienomis Lietuvoje įgyvendins tarptautinį jaunimo mainų projektą  “Nordic Youth Meeting 9: Future to learn (F2L)”. Tai tęstini projektas, kuris vyks jau 9 kartą ir kuriame dalyvauja dalyviai iš Lietuvos, Danijos, Suomijos, Estijos, Rusijos ir Armėnijos.

Kviečiame 13-18 metų jaunus žmones iš Lietuvos dalyvauti šiuose jaunimo mainuose ir tarptautinėje grupėje spręsti kaip turėtų atrodyti ateities mokykla!

Projekto tema – ateities švietimas. Švietimas labai dažnai formuojamas ir organizuojamas be jaunų žmonių nuomonės. Šiais jaunimo mainais siekiama leisti jauniems žmonėms išsakyti savo nuomonę ir atskleisti savo požiūrį į tai kaip turėtų būti organizuojamas mokymasis dabar ir ateityje. Mainų metu daug dėmesio bus skiriama skaitmeninėms technologijoms bei jų pritaikymui mokymuisi – mainų dalyviai ne tik mokysis naudoti technologijas, bet ir pasitelkdami jas kurs savo ateities mokyklos viziją.

Kviečiame dalyvauti jaunimo mainuose tuos 13-18 metų amžiaus jaunus žmones, kurie:

  • domisi projekto tema ir nori į ją gilintis;
  • geba bendrauti angliškai.

Atrinkdami dalyvius prioritetus skirsime motyvuotiems dalyviams, taip pat jauniems žmonėms turintiems mažiau galimybių ar jaunimui iš Kuršėnų miesto.

Projektą remia Europos Sąjungos programa Erasmus+. Jaunimo mainų organizatoriai padengs visas su dalyvavimu jaunimo mainuose susijusias išlaidas – apgyvendinimo, maitinimo ir programos.

Pildykite anketą iki balandžio 26 dienos, ją galite rasti – https://goo.gl/forms/ocDvA2EANlBME4zj2

Dėl platesnės informacijos galite kreiptis el. paštais ausrine.dirzinskaite@gmail.com arba benediktas@krc.lt.

www.krc.lt inf.

Į viršų