prenumeruok naujienas!


 •  

 • atrask mus!

  Prisijunkite prie mūsų Facebook'e! Aplankykite mūsų Youtube video kanalą! Sekite trumpąsias naujienas Twitter svetainėje! Prenumeruokite RSS srautą!

  Dalyvaukite jaunimo mainuose ir spręskite kaip atrodys ateities švietimas!

  2017 04 12

  Kūrybinės raiškos centras liepos 18-28 dienomis Lietuvoje įgyvendins tarptautinį jaunimo mainų projektą  “Nordic Youth Meeting 9: Future to learn (F2L)”. Tai tęstini projektas, kuris vyks jau 9 kartą ir kuriame dalyvauja dalyviai iš Lietuvos, Danijos, Suomijos, Estijos, Rusijos ir Armėnijos.

  Kviečiame 13-18 metų jaunus žmones iš Lietuvos dalyvauti šiuose jaunimo mainuose ir tarptautinėje grupėje spręsti kaip turėtų atrodyti ateities mokykla!

  Projekto tema – ateities švietimas. Švietimas labai dažnai formuojamas ir organizuojamas be jaunų žmonių nuomonės. Šiais jaunimo mainais siekiama leisti jauniems žmonėms išsakyti savo nuomonę ir atskleisti savo požiūrį į tai kaip turėtų būti organizuojamas mokymasis dabar ir ateityje. Mainų metu daug dėmesio bus skiriama skaitmeninėms technologijoms bei jų pritaikymui mokymuisi – mainų dalyviai ne tik mokysis naudoti technologijas, bet ir pasitelkdami jas kurs savo ateities mokyklos viziją.

  Kviečiame dalyvauti jaunimo mainuose tuos 13-18 metų amžiaus jaunus žmones, kurie:

  • domisi projekto tema ir nori į ją gilintis;
  • geba bendrauti angliškai.

  Atrinkdami dalyvius prioritetus skirsime motyvuotiems dalyviams, taip pat jauniems žmonėms turintiems mažiau galimybių ar jaunimui iš Kuršėnų miesto.

  Projektą remia Europos Sąjungos programa Erasmus+. Jaunimo mainų organizatoriai padengs visas su dalyvavimu jaunimo mainuose susijusias išlaidas – apgyvendinimo, maitinimo ir programos.

  Pildykite anketą iki balandžio 26 dienos, ją galite rasti – https://goo.gl/forms/ocDvA2EANlBME4zj2

  Dėl platesnės informacijos galite kreiptis el. paštais ausrine.dirzinskaite@gmail.com arba benediktas@krc.lt.

  www.krc.lt inf.

  Žymos:

  • Projektai

   Kuršėnų jaunimo apdovanojimai Misija: Jaunimo politikos kokybė www.kursenai.lt Krepšinio komanda „Kuršėnai“
  • Reklama