prenumeruok naujienas!


 •  

 • atrask mus!

  Prisijunkite prie mūsų Facebook'e! Aplankykite mūsų Youtube video kanalą! Sekite trumpąsias naujienas Twitter svetainėje! Prenumeruokite RSS srautą!

  Dalyvauk tarptautiniuose jaunimo mainuose „Young Europe – Rethinking Democracy“!

  2014 08 21

  Kūrybinės raiškos centras jaunus žmones kviečia dalyvauti tarptautiniuose jaunimo mainuose pavadinimu „Young Europe – Rethinking Democracy“ Vokietijoje. Jaunimo mainai vyks rugsėjo 27 – spalio 1 dienomis. Pagrindinė jaunimo mainų tema –  demokratija ir jos vystymasis. Jaunimo mainuose dalyvauti bus atrinkti 4 jauni žmonės. 

  Reikalavimai dalyviams:

  • 18-27 metų amžiaus;
  • Gebantys diskutuoti anglų kalba;
  • Pasirengę didžiają mainų dalį praleisti važiuodami traukiniu;

  Finansinės sąlygos:

  • Jaunimo mainų organizatoriai apmoka visas su projektu susijusias išlaidas (apgyvendinimas, maitinimas, priemonės) ir kelionės išlaidas. (Reikia susimokėti tik už savo kelionę iki oro uosto bei dalyvio mokestį – 150 Lt).

  Susidomėjote?! Siųskite registracijos anketą iki rugsėjo 5 d. el. paštu benas@krc.lt ir keliaukime kartu į Vokietiją!

  Šiek tiek apie projektą

  Tarptautiniai jaunimo mainai – tai jaunų žmonių grupių iš skirtingų šalių susitikimai bendrai veiklai. Bendra veikla vykdoma analizuojant įvairias jaunimui įdomias ir aktualias temas. Jaunimo mainų metu jauni žmonės, tiesiogiai susidūrę su kitų kultūrų atstovais ir kasdien bendraudami tarpusavyje, gali daug išmokti vieni iš kitų, o drauge nagrinėdami pasirinktą temą – aptarti savo kultūrų panašumus bei skirtumus.

  „Young Europe-Rethinking Democracy“ – tai projektas skirtas paminėti Berlyno sienos griuvimo metines. Projekto metu 112 jaunų žmonių traukiniu keliaus Berlynas – Viena – Praha. Kelionės metu vyks įvairios diskusijos ir užsiėmimai. Dalyvius traukinyje taip pat lydės Berlyno sienos griuvimo liudininkai, žurnalistai, įvairūs to laikotarpio aktyvistai ir politikai. Visuose miestuose vyks susitikimai su liudininkais kurie savo akimis matė geležinės sienos griuvimą.

  Projekto tikslas – didinti jaunimo suvokimą laisvės ir demokratijos atžvilgiu, skatinti susidomėjimą istorija ir Europoje vykusiais įvykiais, taip pat pasidalinti savo demokratijos suvokimu.

  Daugiau informacijos tinklalapyje: http://www.youngeurope2014.eu/

  Kuršėnų jaunimo organizacija „Kūrybinės Raiškos Centras” yra tarptautinių jaunimo mainų partneris Lietuvoje. Tarptautinius jaunimo mainus finansuoja Europos Sąjungos programa „Erasmus+“ ir „Federal ministry for Family affairs, Senior Citizens, Women and youth“.

  Žymos:

  • Projektai

   Kuršėnų jaunimo apdovanojimai Misija: Jaunimo politikos kokybė www.kursenai.lt Krepšinio komanda „Kuršėnai“
  • Reklama