Atidaromos tarptautinės fotografijų parodos po atviru dangumi ir po vandeniu

Kūrybinės raiškos centras kartu su Nardymo akademija liepos 14-22d. įgyvendina ES Mokymosi visą gyvenimą Grundtvig programos seminarą „Discover Yourself, Discover Europe“. Seminaro metu, 20 suaugusiųjų iš Europos ir Lietuvos gyvens gamtos apsuptyje bei įvairių lauko veiklų metu bandys geriau pažinti supančią aplinką, save ir Europą. Seminaro metu suaugę besimokantieji išbandys aukštų virvių technologijas, žygių metu pažins juos supančią aplinką. Išmokę fotografuoti, savo supratimus ir atradimus įamžins fotografijose. Pažinti žemės nepakanka – tad paviršinio ir giluminio nardymo metu, dalyviai bandys atrasti povandeninio pasaulio grožį ir jį įamžinti povandeninėmis kameromis. Ant žemės fotografuotos nuotraukos bus panardintos į unikalią povandeninę meno galeriją, o nuotraukos iš po vandens – pristatytos galerijoje ant žemės. Seminaro metu įvyks simboliniai mainai tarp žemės ir vandens – ką mums šie du pasauliai gali pasakyti apie mus, gamtą ir net Europą?


Nardymo akademijos nuotrauka. 2010m. Plateliai

Kviečiame atvykti į parodų atidarymus:

Liepos 19d. 16val. Mokymų centre Daugirdiškės atidaroma nuotraukų paroda po atviru dangumi „Discover Underwater, Discover Yourself“. Atidarymo metu turėsite galimybę apsilankyti parodoje, sužinoti daugiau apie projektą, apie ES Mokymosi visą gyvenimą programą, pabendrauti su projekto dalyviais. Po atidarymo vyks dalyvių ir svečių piknikas ir grilis.

Liepos 20d. nuo 11val. ryto kviečiame apsilankyti tą dieną atidaromoje povandeninėje dalyvių fotografijos parodoje Monio ežere „Discover Earth, Discover Yourself“. Galite atvykti su savo nardymo įranga arba ją išsinuomuoti iš ten esančių Nardymo akademijos instruktorių. Parodą bus galima apžiūrėti ir naudojant kaukę, ląstus ir vamzdelį, jie norintiems panardyti bus suteikiami nemokamai. Tikslesnės informacijos apie vietą ir sąlygas teiraukitės telefonu +37065794041.

Dalyvavimas renginiuose nemokamas. Jei turite klausimų dėl pristatymų, vietos ar galimybės suorganizuoti Jūsų atvykimą iki vietos – galite skambinti seminaro vadovams  Agnei Rapalaitei +37064128345 arba Laimonui Ragauskui +37065794041.

Informacija, kaip pasiekti mokymų centrą „Daugirdiškės“ – http://www.facebook.com/daugirdiskes/app_168151469879028

Kūrybinės raiškos centras yra ne pelno siekianti nevyriausybinė jaunimo organizacija dirbanti su jaunais žmonėmis bei mokytojais, jaunimo darbuotojais, suaugusiais, vietos bendruomenėmis. Organizacijos veikla orientuota į įvairių asmeninių kompetencijų ugdymą ir Europinių temų pažinimą. Visos KRC veiklos paremtos neformalaus ugdymo principais. Organizacija gali pasidžiaugti daugiau nei 13 metų patirtimi rengiant ir įgyvendinant kokybiškas edukacines veiklas jauniems ir suaugusiems žmonėms bei turinti tarptautinių partnerių visame pasaulyje.

Į viršų