14 kuršėniškių dalyvavo KRC rengiamuose „Ateities lyderių akademijos“ mokymuose

„Trumpai viską pabandžius apibendrint, vienos iš turiningiausių trijų dienų gyvenime. Puiki atmosfera reikštis, veikti, skleisti savo įdėjas, bandyti jas įgyvendinti. Tikrų tikriausias lyderio rojus!“, – taip apie mokymus atsiliepė juose dalyvavęs Marius Milieška. Lapkričio 21-23 dieną Micaičiuose esančioje „TopNet“ viloje vyko Kūrybinės raiškos centro „Ateities lyderių akademija“. Trijų dienų mokymuose dalyvavo 14 jaunų kuršėniškių, kurie į projektą pateko atrankos metu.

Pagrindinis projekto tikslas buvo dalyviams suteikti reikiamų žinių ir įgūdžių projektų vadybos ir valdymo srityje. Mokymų metu dalyviai per įvairias praktines užduotis tobulino ir ugdė  savo gebėjimus projektų valdymo, idėjų generavimo, darbo komandoje, pristatymų, viešo kalbėjimo, laiko planavimo, informacijos platinimo, renginių organizavimo, (savi-)įvertinimo srityse. Mokymų metu dalyviai generavo idėjas ir parengė 3 jaunomo veiklos projektų planus, kuriuos žada įgyvendinti kitais metais. Apie finansavimo galimybes ir paraiškos pildymo ypatumus dalyviams papasakojo atvykusi Šiaulių rajono jaunimo reikalų koordinatorė Simona Kulevičiūtė. Ieva Bitytė paklausta apie mokymus atsakė: „Tai dar viena puiki alternatyva moksleiviui reikšti savo idėjas, norus, atskleisti galimybes, kurios ateityje bus be abejo platesnės. Tokie projektai, mano akimis, ugdo apsišvietusį jaunimą, suteikia kompetencijas, plečia žinių bagažą įvairiose srityse mokinio akiratyje. Viena iš supažindintų sričių mokymų eigoje- projektų įgyvendinimas nuo pagrindų. Džiugu, kad per savaitgalį dalyviai pasiskirstę į tris darbo grupes sudarė trejų puikių, apibendrintų idėjų pradmenis – projekto užuomazgas“.

Taip pat dalyviai turėjo galimybę geriau susipažinti su KRC nariais ir organizacijos veikla. KRC nariai padėjo dalyviams rengti projektus ir po mokymų atliks mentorių vaidmenį, kai dalyviai pildys paraiškas ir vykdys projektus. Džiaugiamės, kad mokymai dalyviams buvo naudingi ir kaip optimistiškai sakė dalyvė Žaneta Sederavičiūtė „Nors tai ir buvo savaitgalis, ilsėtis neteko. Visi kartu parengėme tris projektus, kuriuos tikimes įgyvendinti“.

Projektą finansavo Šiaulių rajono jaunimo reikalų taryba.

 

KRC.lt informacija

Scroll to top